Google+


Графіті з Януковичем масово з’являються в українських містах

На підтримку сумських політв'язнів по Україні масово розклеїли наліпки.

"Зокрема, вони з'явились у Києві, Сумах, Львові, Харкові, Севастополі, Ялті, Рівному, Черкасах, Одесі, Івано-Франківську, Запоріжжі", – повідомили активісти "Чорного комітету" – організації, яка декларує причетність до поширення настінних малюнків такого штибу.

На наліпці є напис “За графіті на нари?”, а також зображено обличчя гаранта з характерною червоною плямою на лобі.

Цим самим жителі різних міст і на сході, і на заході країни солідаризуються з хлопцями, яких за малюнок “Янукович з цяткою” засудили до ув'язнення.

"Якщо вже садять за малюнок, то скоро почнуть саджати за анекдоти на кухні", – наголошують у "Чорному комітеті".

Нагадаємо, 14 січня Зарічний суд міста Суми засудив громадських активістів за малюнок “Янукович з червоною цяткою" на лобі.

На знак солідарності подібні малюнки вже з'явилися в Києві, Одесі , Сумах , Севастополі, Львові , Миколаєві, а також у Броварах Київської області та Кривому Розі . Також пройшли акції солідарності в Сумах, Харкові, Рівному.

Засудженні подали апеляцію на вирок суду. Водночас прокуратура Сум подала зустрічну апеляцію, в якій вимагає ще суворішого покарання.

Интересная статья? Поделись ей с другими:
Обсудить на форуме (0 комментариев).

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Кроссовки известного бренда New Balance мы покупаем на MBS.
23451234.jpg
А судьи кто?
 
Парад вышиванок как символ национального поражения

Среди партнеров конкурса вышиванок, в котором поучаствовал кобелек из Ровного, - ВО «Свобода»...

Станиславский отдыхает, или Рецензия на игру актера Петра Мелника

В зале театра г. Ирпеня перед началом спектакля в августе нынешнего года было непривычно многолюдно. В фойе толпились люди, а зал был почти заполнен зрителями. Еще бы – в тот день на сцене ирпенского театра выступал мэтр, звезда местной сцены – Петр Владимирович Мелник.

 
Карп-сосун и золотые яйца Курченко

Всю неделю страна восхищалась смелостью, с которой президент Янукович клал на Путина, и предвкушала, какого веса рыбу вот-вот поймает Виктор Федорович, чтобы окончательно хлопнуть дверью по утертому носу агрессивного кремлевского карлы. Однако глава Украинского государства решил не участвовать в навязываемой ему Путиным гонке физических упражнений: Янукович еще смолоду привык побеждать противников исключительно за счет интеллекта, а если кто-то не понял, то сразу в морду.

 
Наш флот знают и уважают во всем мире, — Янукович выдал перл о морском могуществе Украины

Президент Украины Виктор Янукович в последние дни искренне радует украинцев адекватным восприятием реальности. Вот и сегодня, выступая на праздновании Дня Военно-Морского Флота Российской Федерации и Дня флота Украины в Севастополе он дал благодарным согражданам пищу для размышлений.