Хотите помочь в борьбе с режимом Януковича?

Вы не авторизованы.

21 Февраля 2012, 19.12
2012-02-21-17-21-22Сайт "Украина без Януковича!" переехал на новый домен bezyanukovicha.com В связи с возникшими техническими проблемами старая версия сайта на...

Демократичний Альянс закликає зупинити тінізацію державних закупівель

авп

Влада намагається прийняти закон, який позбавить громадян можливості здійснювати контроль за державними закупівлями підприємств. Демократичний Альянс, в свою чергу, закликає зупинити подальшу тінізацію державних закупівель і виступити проти ініціативи уряду Азарова.

"Ми маємо не допустити прийняття цього закону і вже наступним складом парламенту ухвалити зміни, які унеможливлять корупцію в державних закупівлях", - наголошує лідер Демократичного Альянсу Василь Гацько.

Ухвалений у першому читанні урядовий законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель“ №9634 заведе у тінь дві третини державних закупівель. Передбачене проектом звільнення державних та комунальних підприємств від тендерних процедур відкриє шлях до масштабного розкрадання. Майже 240 млрд грн на рік витрачатиметься потайки від громадськості.

"Замість необхідної раціональності у використанні коштів та прозорості процедур ми отримуємо безконтрольний дерибан. Громадяни не матимуть навіть теоретичної можливості зупиняти марнотратство та корупцію в державних і комунальних підприємствах, оскільки їх фінанси будуть таємницею за сімома замками.

У запропонованих умовах ми ніколи не змогли б зупинити купівлю люксової автівки мером Житомира чи Харківським онкоцентром, дізнатись про сотні інших подібних випадків по всій країні. Саме на це і розрахована ініціатива корумпованого уряду", - коментує ситуацію голова партії "Демократичний Альянс" Василь Гацько.

Оскільки парламентська опозиція не здатна на подвиг, то подвиг треба здійснити за межами парламенту. Демократичний Альянс закликає всіх небайдужих громадян поєднати зусилля та захистити свої інтереси.

У Демократичному Альянсі наголошують, що якщо зупинити ініціативу влади не вдасться, то закупівлі, з моменту вступу у дію цього закону, доведеться піддати ревізії.

http://bezyanukovicha.com

Интересная статья? Поделись ей с другими:
Обсудить на форуме (0 комментариев).

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Хотите помочь в борьбе с режимом Януковича? Мы рады любой помощи!
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
4cf5ebbd8407b.jpg

Внепартийная Поддержка Тимошенко и БЮТ в Одессе

ВО «Свобода» работает на Табачника

Слухи и сплетни о сотрудничестве супер-оппозиционной и ужасно проукраинской партии «Свободы» со своими якобы идеологическими оппонентами приобретают все больше оснований.

Названы пять самых дорогих квартир Киева: стоимость лидера – $15 млн

Названы пять самых дорогих квартир Киева: стоимость лидера – $15 млн

Пятерку самых дорогих квартир Киева, выставленных на продажу в феврале 2012 года, возглавило жилье стоимостью $14, 9 млн. Таковы данные рейтинга, составленного на основании информации порталов по недвижимости.

По вероятности дефолта Украину опережает только Греция

По вероятности дефолта Украину опережает только Греция

Попытки Украины добиться снижения цены на импортируемый российский природный газ вместо соблюдения условий предоставления очередного транша кредита МВФ обеспокоили инвесторов. Риск дефолта государства вырос выше аналогичного показателя Аргентины впервые за два года.

Луценко: Янукович просил не трогать криминального авторитета

Луценко: Янукович просил не трогать криминального авторитета

Луценко рассказал подробности неизвестной беседы с Януковичем: «После долгих рассказов о молодости он обращается ко мне: «Не трогай Сашу в Крыму»

Милиция расхватала презервативы с Януковичем вместе с коробками

Милиция расхватала презервативы с Януковичем вместе с коробками

Общественная акция по раздаче презервативов с надписью "Покращення життя вже сьогодні" к двухлетию президентства Виктора Януковича, запланированная на 11:00, была сорвана работниками правоохранительных органов в штатском.

Путин арестован! Видео (пока только шутка)

Шутники сняли видеоролик об аресте премьера России В.В.Путина.

 
В Запорожье появился новый депутат - "регионал" Пидорич

Во время заседания внеочередной сессии Запорожского горсовета мэр Запорожья Александр Син вручил цветы новому депутату горсовета – "регионалу" Руслану Пидоричу

 
Табачник сравнил Януковича с императором-философом Марком Аврелием

Дмитрий Табачник уподобил украинского президента римскому императору Марку Аврелию, философу-стоику, время правления которого считается в античной исторической традиции золотым веком.